Pirmųjų asmenų koučingas


 Paprastai firmų vadovais ar verslo savininkais tampa valingi, tikslingi ir žvelgiantys į priekį žmonės.  Dažniausiai tai sugebantys MATYTI žmonės. Žodžiu "MATYTI" mes vadiname sugebėjimą projektuoti norimą rezultatą ir nušviesti kelią link jo. Ir kartu gebėjimą nueiti tą kelią. Šią savybę turi be jokios abejonės visi didžiųjų kompanijų vadovai, sėkmingi verslininkai ir garsieji politikai.Versle MATYMAS yra tiesiog būtinas norint atvesti firmą ir komandą prie norimo rezultato - sėkmės.
 Ir svarbiausia, kad MATYMĄ galima vystyti . O geriausias pagalbininkas tame yra koučingas !
Picture
Tačiau kad ir koks talentingas būtų vadovo pareigas einantis žmogus, jis vis tik lieka žmogumi... Didelis krūvis darbe, stresas, atsakomybės našta ir emocinės perkrovos palieka savo pėdsaką ir neleidžia visada veikti maksimaliai efektyviai. Kartais gebėjimas matyti krenta, dingsta perspektyvos pojūtis ir situacija tiesiog slysta iš rankų. Su kuo tai aptarti ? Kaip surasti išeitį iš susiklosčiusios situacijos ? Kur slepiasi geriausia išeitis ? Kaip apeiti tai kas riboja matymą ir pažvelgti į situaciją kitu kampu ?
 Jau virš 20 metų verslo pasaulyje tam yra naudojamas koučingas.
Asmeninis koučingas - tai sprendimas !
Dažniausiai vadovo koučingas (arba VIP koučingas) vyksta 1-2 kartus per savaitę , priklausomai nuo situacijos ir keliamų užduočių. Yra galimybė praeiti koučingo sesiją telefonu arba pes Skype (internetu). Tokią konsultaciją reiktų susiderinti iš anksto tel 8 659 18242 Marius
Koučingas vadovams, personalinis koučingas, VIP koučingas, pirmuju asmenu koučingas